apps

Ceny mieszkań w Białymstoku — listopad 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Białymstoku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Białymstoku? Na zakup kawalerki w Białymstoku trzeba przeznaczyć średnio 7 580 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Białymstoku kosztuje średnio 7 324 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 048 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 192 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Białymstoku, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 6 398,62 zł/m2 trzeba w Białymstoku zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Białystok - aktualnie realizowane inwestycje

W Białymstoku buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Białymstoku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Białymstoku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Białystok: dostępne mieszkania

Aktualnie na białostockich rynku nieruchomości znajduje się 29 ofert. Najwięcej z nich - 100% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 29 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Białymstoku - 0% dotyczy gotowych lokali. Dostępne są 0 takie oferty.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Białymstoku

Białystok jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Białymstoku Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 0 oferta, duże nieruchomości - 0 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Białymstoku - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Białymstoku? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 29, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 32 inwestycji.

Pokaż przewodnik