apps

Ceny mieszkań w Bydgoszczy — listopad 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Bydgoszczy znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Bydgoszczy? Na zakup kawalerki w Bydgoszczy trzeba przeznaczyć średnio 8 359 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Bydgoszczy kosztuje średnio 7 551 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 464 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 169 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Bydgoszczy, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 7 609,10 zł/m2 trzeba w Bydgoszczy zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 6 461,37 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku.

Bydgoszcz - aktualnie realizowane inwestycje

W Bydgoszczy buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Bydgoszczy to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Bydgoszczy realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 8 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 15 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 13 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycje.

Bydgoszcz: dostępne mieszkania

Aktualnie na bydgoskich rynku nieruchomości znajduje się 2 078 ofert. Najwięcej z nich - 67% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 1402 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Bydgoszczy - 1% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 19 takie oferty.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy

Bydgoszcz jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Bydgoszczy Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 1 oferta, duże nieruchomości - 2 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Bydgoszczy - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Bydgoszczy? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 2078, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 0 inwestycji.

Pokaż przewodnik