apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Bydgoszczy — kwiecień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Bydgoszczy znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Bydgoszczy? Na zakup kawalerki w Bydgoszczy trzeba przeznaczyć średnio 8 454 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Bydgoszczy kosztuje średnio 7 819 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 802 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 764 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Bydgoszczy

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Bydgoszczy wynosi 7 836 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 0,13 procent.

Bydgoszcz - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Bydgoszczy buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Bydgoszczy to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Bydgoszczy realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji.

Bydgoszcz: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na bydgoskich rynku mieszkaniowym znajduje się 1 775 ofert. Najwięcej z nich - 43,15% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 6 miesięcy do roku. Dostępne jest 766 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Bydgoszczy - 4,23% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 75 takich ofert.

MIESZKANIA w Bydgoszczy

W ofercie bydgoskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Bydgoszczy stanowią mieszkania trzypokojowe 43% - 766 mieszkań, najmniejszą kawalerki 5% - 95 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Bydgoszczy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 8 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 4 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Bydgoszczy - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Bydgoszczy? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 2,76 procent0.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik