apps

Ceny mieszkań w Gdańsku — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 13 452 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 10 458 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 10 007 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 188 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Gdańsku, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 13 680 zł/m2 trzeba w Gdańsku zapłacić za za nowe lokale terminem oddania do użytkowania wynoszącym powyżej 2 lat. Najmniej - 8 377 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Gdańsk - aktualnie realizowane inwestycje

W Gdańsku buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 8 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 9 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 14 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 22 inwestycje.

Gdańsk: dostępne mieszkania

Aktualnie na gdańskim rynku nieruchomości znajduje się 3 001 ofert. Najwięcej z nich - 48% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 1430 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Gdańsku - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 2 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują gdańszczanie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera w Gdańsku zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na gdańskim rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Chełm I Gdańsk Południe w listopad 2021 było zainteresowanych 775 użytkowników.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku

Gdańsk jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Gdańsku Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 1 oferta, duże nieruchomości - 1 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Gdańsku - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Gdańsku? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 3001, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 3007 inwestycji.

Pokaż przewodnik