apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Kielcach — kwiecień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Kielcach znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Kielcach? Na zakup kawalerki w Kielcach trzeba przeznaczyć średnio 8 300 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Kielcach kosztuje średnio 7 341 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 101 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 6 635 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Kielcach

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Kielcach wynosi 7 088 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 3,97 procent.

Kielce - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Kielcach buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Kielcach to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Kielcach realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Kielce: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na kieleckich rynku mieszkaniowym znajduje się 103 ofert. Najwięcej z nich - 66,99% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 69 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Kielcach - 9,71% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 10 takich ofert.

MIESZKANIA w Kielcach

W ofercie kieleckich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Kielcach stanowią mieszkania trzypokojowe 57% - 59 mieszkań, najmniejszą kawalerki 1% - 2 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Kielcach cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 10 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 4 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Kielcach - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Kielcach? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 32,04 procent0.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik