apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Łodzi — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Łodzi info

home_work
Łódź - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Łodzi znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Łodzi? Na zakup kawalerki w Łodzi trzeba przeznaczyć średnio 10 110 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Łodzi kosztuje średnio 9 323 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 999 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 125 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Łodzi

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Łodzi wynosi 8 946 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 0,84 procent.

Łódź - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Łodzi opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Śródmieście, najtańszą - Widzew. Średnia cena m2 mieszkania w łódzkiej dzielnicy Widzew wynosi 7 937 zł, w dzielnicy Śródmieście - 11 669 zł.

Łódź - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Łodzi buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Łodzi to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Łodzi realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 10 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 22 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 11 inwestycji.

Łódź: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na łódzkim rynku mieszkaniowym znajduje się 4 449 ofert. Najwięcej z nich - 64,35% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 2863 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Łodzi - 2,70% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 3 do 6 miesięcy. Dostępnych jest 120 takich ofert.

MIESZKANIA w Łodzi

W ofercie łódzkim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi stanowią mieszkania dwupokojowe 32% - 1 437 mieszkań, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 14% - 650 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Łodzi cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 10 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 4 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Łodzi - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Łodzi? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 4,88 procent, w miesiącu poprzedzającym - 10,81 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik