apps

Ceny mieszkań w Łodzi — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Łodzi info

home_work
Łódź - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Łodzi znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Łodzi? Na zakup kawalerki w Łodzi trzeba przeznaczyć średnio 9 259 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Łodzi kosztuje średnio 8 641 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 556 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 320 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Łodzi, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 8 450 zł/m2 trzeba w Łodzi zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 7 486 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Łódź - aktualnie realizowane inwestycje

W Łodzi buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Łodzi to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Łodzi realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 17 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji.

Łódź: dostępne mieszkania

Aktualnie na łódzkim rynku nieruchomości znajduje się 3 969 ofert. Najwięcej z nich - 47% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 1855 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Łodzi - 2% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 90 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują łodzianie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera w Łodzi zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na łódzkim rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Polesie w listopad 2021 było zainteresowanych 1591 użytkowników.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi

Łódź jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Łodzi Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 1 oferty, średnie nieruchomości - 0 oferta, duże nieruchomości - 1 ofert, bardzo duże nieruchomości - 1 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Łodzi - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Łodzi? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 3969, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 3656 inwestycji.

Pokaż przewodnik