apps

Ceny mieszkań w Lublinie — listopad 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Lublinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Lublinie? Na zakup kawalerki w Lublinie trzeba przeznaczyć średnio 9 568 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Lublinie kosztuje średnio 8 029 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 867 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 152 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Lublinie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 6 081 zł/m2 trzeba w Lublinie zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy.

Lublin - aktualnie realizowane inwestycje

W Lublinie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Lublinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Lublinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycja, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Lublin: dostępne mieszkania

Aktualnie na lubelskich rynku nieruchomości znajduje się 1 ofert. Najwięcej z nich - 100% dotyczy gotowych lokali. Dostępne są 1 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Lublinie - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 0 takie oferty.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Lublinie

Lublin jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Lublinie Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 0 oferta, duże nieruchomości - 0 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Lublinie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Lublinie? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 1, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 1 inwestycji.

Pokaż przewodnik