apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Lublinie — kwiecień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Lublinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie? Na zakup kawalerki w Lublinie trzeba przeznaczyć średnio 11 650 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Lublinie kosztuje średnio 9 450 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 318 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 621 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Lublinie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Lublinie wynosi 9 556 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 3,63 procent.

Lublin - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Lublinie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Lublinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Lublinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 8 inwestycji.

Lublin: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na lubelskich rynku mieszkaniowym znajduje się 1 705 ofert. Najwięcej z nich - 54,13% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 923 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Lublinie - 0,76% dotyczy gotowych lokali. Dostępnych jest 13 takich ofert.

MIESZKANIA w Lublinie

W ofercie lubelskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie stanowią mieszkania trzypokojowe 36% - 618 mieszkań, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 14% - 252 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Lublinie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 7,00 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 4 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Lublinie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Lublinie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 14,02 procent, w miesiącu poprzedzającym - 6,33 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik