apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Lublinie — wrzesień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Lublinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie? Na zakup kawalerki w Lublinie trzeba przeznaczyć średnio 11 555 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Lublinie kosztuje średnio 9 553 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 641 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 713 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Lublinie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Lublinie wynosi 9 706 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 0,33 procent.

Lublin - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Lublinie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Lublinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Lublinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 14 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji.

Lublin: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na lubelskich rynku mieszkaniowym znajduje się 1 789 ofert. Najwięcej z nich - 64,62% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 1156 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Lublinie - 1,17% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 21 takich ofert.

MIESZKANIA w Lublinie

W ofercie lubelskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie stanowią mieszkania dwupokojowe 37% - 665 mieszkań, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 12% - 232 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Lublinie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 2 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 3 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Lublinie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Lublinie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 8,16 procent, w miesiącu poprzedzającym - 17,50 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 rynekpierwotny.pl
menu_book
Przewodnik