apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Poznaniu — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Poznaniu info

home_work
Poznań - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Poznaniu znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Poznaniu? Na zakup kawalerki w Poznaniu trzeba przeznaczyć średnio 11 056 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu kosztuje średnio 10 100 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 005 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 891 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Poznaniu

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Poznaniu wynosi 9 595 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 4,08 procent.

Poznań - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Poznaniu opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Jeżyce, najtańszą - . Średnia cena m2 mieszkania w poznańskiej dzielnicy wynosi 9 101 zł, w dzielnicy Jeżyce - 10 771 zł.

Poznań - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Poznaniu buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Poznaniu to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Poznaniu realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 9 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 19 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 18 inwestycji.

Poznań: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na poznańskim rynku mieszkaniowym znajduje się 3 522 ofert. Najwięcej z nich - 36,17% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 1274 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Poznaniu - 0,71% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 25 takich ofert.

MIESZKANIA w Poznaniu

W ofercie poznańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu stanowią mieszkania dwupokojowe 38% - 1 341 mieszkań, najmniejszą kawalerki 11% - 408 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Poznaniu cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 6 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 12 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Poznaniu - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Poznaniu? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 18,40 procent, w miesiącu poprzedzającym - 6,50 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik