apps

Ceny mieszkań w Szczecinie — listopad 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Szczecinie info

home_work
Szczecin - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Szczecinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Szczecinie? Na zakup kawalerki w Szczecinie trzeba przeznaczyć średnio 9 676 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie kosztuje średnio 9 233 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 182 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 318 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Szczecinie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 11 102 zł/m2 trzeba w Szczecinie zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Najmniej - 7 433 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku.

Szczecin - aktualnie realizowane inwestycje

W Szczecinie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Szczecinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Szczecinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 10 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 8 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycje, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji.

Szczecin: dostępne mieszkania

Aktualnie na szczecińskich rynku nieruchomości znajduje się 1 040 ofert. Najwięcej z nich - 46% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 475 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Szczecinie - 7% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 71 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują szczecinianie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera w Szczecinie zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na szczecińskich rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Śródmieście w listopad 2021 było zainteresowanych 421 użytkowników.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Szczecin jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Szczecinie Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 0 oferta, duże nieruchomości - 0 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Szczecinie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Szczecinie? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 1040, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 1075 inwestycji.

Pokaż przewodnik