apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Szczecinie — kwiecień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Szczecinie info

home_work
Szczecin - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Szczecinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Szczecinie? Na zakup kawalerki w Szczecinie trzeba przeznaczyć średnio 10 089 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie kosztuje średnio 9 336 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 603 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 042 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Szczecinie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Szczecinie wynosi 9 462 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 0,47 procent.

Szczecin - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Szczecinie opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Zachód, najtańszą - Północ. Średnia cena m2 mieszkania w szczecińskiej dzielnicy Północ wynosi 8 216 zł, w dzielnicy Zachód - 11 499 zł.

Szczecin - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Szczecinie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Szczecinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Szczecinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji.

Szczecin: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na szczecińskich rynku mieszkaniowym znajduje się 895 ofert. Najwięcej z nich - 65,36% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 585 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Szczecinie - 1,23% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 11 takich ofert.

MIESZKANIA w Szczecinie

W ofercie szczecińskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Szczecinie stanowią mieszkania dwupokojowe 36% - 331 mieszkań, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 7% - 65 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Szczecinie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 10 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 2 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Szczecinie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Szczecinie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 0,34 procent, w miesiącu poprzedzającym - 0,39 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik