apps

Ceny mieszkań w Warszawie — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Warszawie info

home_work
Warszawa - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Warszawie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Warszawie? Na zakup kawalerki w Warszawie trzeba przeznaczyć średnio 16 216 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Warszawie kosztuje średnio 11 837 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 10 799 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 10 904 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Warszawie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 13 423 zł/m2 trzeba w Warszawie zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Najmniej - 11 057 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do roku.

Warszawa - aktualnie realizowane inwestycje

W Warszawie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Warszawie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Warszawie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 24 inwestycje, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 43 inwestycje, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 66 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 40 inwestycji.

Warszawa: dostępne mieszkania

Aktualnie na warszawskim rynku nieruchomości znajduje się 8 745 ofert. Najwięcej z nich - 57% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 4979 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Warszawie - 3% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępne są 222 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują warszawiacy?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera w Warszawie zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na warszawskim rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Białołęka w listopad 2021 było zainteresowanych 1823 użytkowników.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Warszawa jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Warszawie Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 2 oferty, średnie nieruchomości - 2 oferta, duże nieruchomości - 3 ofert, bardzo duże nieruchomości - 2 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Warszawie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Warszawie? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 8745, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 8754 inwestycji.

Pokaż przewodnik