apps

Ceny mieszkań we Wrocławiu — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań we Wrocławiu info

home_work
Wrocław - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży z mieszkaniami wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Wprowadzone inwestycje z mieszkaniami

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów we Wrocławiu znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w we Wrocławiu? Na zakup kawalerki we Wrocławiu trzeba przeznaczyć średnio 13 587 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu kosztuje średnio 10 141 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 271 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 9 809 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań we Wrocławiu, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 14 866 zł/m2 trzeba we Wrocławiu zapłacić za za nowe lokale terminem oddania do użytkowania wynoszącym powyżej 2 lat. Najmniej - 8 438 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku.

Wrocław - aktualnie realizowane inwestycje

We Wrocławiu buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań we Wrocławiu to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie we Wrocławiu realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 13 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 19 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 27 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 29 inwestycji.

Wrocław: dostępne mieszkania

Aktualnie na wrocławskim rynku nieruchomości znajduje się 4 204 ofert. Najwięcej z nich - 49% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 2063 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości we Wrocławiu - 3% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępne są 118 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują wrocławianie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera we Wrocławiu zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na wrocławskim rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Krzyki w listopad 2021 było zainteresowanych 1824 użytkowników.

Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Wrocław jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje we Wrocławiu Aktualnie listopad 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: małe nieruchomości - 0 oferty, średnie nieruchomości - 0 oferta, duże nieruchomości - 2 ofert, bardzo duże nieruchomości - 0 ofert.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w we Wrocławiu? W listopad 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 4204, w miesiącu poprzedzającym październik 2021 - 4151 inwestycji.

Pokaż przewodnik