apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Bydgoszczy — wrzesień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Bydgoszczy znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Bydgoszczy? Na zakup kawalerki w Bydgoszczy trzeba przeznaczyć średnio 9 256 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Bydgoszczy kosztuje średnio 8 560 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 8 607 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 302 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Bydgoszczy

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Bydgoszczy wynosi 8 562 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 0,83 procent.

Bydgoszcz - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Bydgoszczy buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Bydgoszczy to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Bydgoszczy realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 13 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 17 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji.

Bydgoszcz: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na bydgoskich rynku mieszkaniowym znajduje się 2 211 ofert. Najwięcej z nich - 40,03% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 885 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Bydgoszczy - 5,20% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 3 do 6 miesięcy. Dostępnych jest 115 takich ofert.

MIESZKANIA w Bydgoszczy

W ofercie bydgoskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Bydgoszczy stanowią mieszkania trzypokojowe 39% - 880 mieszkań, najmniejszą kawalerki 6% - 134 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Bydgoszczy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 2 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 2 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Bydgoszczy - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Bydgoszczy? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 7,19 procent, w miesiącu poprzedzającym - 0,91 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 rynekpierwotny.pl
menu_book
Przewodnik