apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Gdańsku — wrzesień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - wrzesień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 15 664 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 11 155 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 11 017 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 535 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Gdańsku

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Gdańsku wynosi 11 571 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 0,18 procent.

Gdańsk - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Gdańsku opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Śródmieście, najtańszą - Kokoszki. Średnia cena m2 mieszkania w gdańskiej dzielnicy Kokoszki wynosi 8 413 zł, w dzielnicy Śródmieście - 21 081 zł.

Gdańsk - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Gdańsku buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 9 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 14 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji.

Gdańsk: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na gdańskim rynku mieszkaniowym znajduje się 3 819 ofert. Najwięcej z nich - 61,93% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 2365 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Gdańsku - 1,44% dotyczy gotowych lokali. Dostępnych jest 55 takich ofert.

MIESZKANIA w Gdańsku

W ofercie gdańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku stanowią mieszkania trzypokojowe 38% - 1 478 mieszkań, najmniejszą kawalerki 9% - 355 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Gdańsku cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 10 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 5 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Gdańsku - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Gdańsku? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 6,39 procent, w miesiącu poprzedzającym - 7,14 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 rynekpierwotny.pl
menu_book
Przewodnik