apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Gdańsku — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 15 159 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 11 057 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 10 788 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 518 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Gdańsku

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Gdańsku wynosi 11 539 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 0,86 procent.

Gdańsk - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Gdańsku opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Oliwa, najtańszą - Kokoszki. Średnia cena m2 mieszkania w gdańskiej dzielnicy Kokoszki wynosi 8 488 zł, w dzielnicy Oliwa - 20 521 zł.

Gdańsk - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Gdańsku buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 20 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 18 inwestycji.

Gdańsk: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na gdańskim rynku mieszkaniowym znajduje się 3 514 ofert. Najwięcej z nich - 56,94% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 2001 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Gdańsku - 0,71% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 25 takich ofert.

MIESZKANIA w Gdańsku

W ofercie gdańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku stanowią mieszkania trzypokojowe 40% - 1 422 mieszkań, najmniejszą kawalerki 12% - 423 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Gdańsku cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 11 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 12 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Gdańsku - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Gdańsku? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 8,22 procent, w miesiącu poprzedzającym - 10,82 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik