apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Krakowie — lipiec 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Krakowie info

home_work
Kraków - lipiec 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Krakowie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Krakowie? Na zakup kawalerki w Krakowie trzeba przeznaczyć średnio 14 218 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Krakowie kosztuje średnio 12 128 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 11 421 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 958 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Krakowie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Krakowie wynosi 12 102 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 1,24 procent.

Kraków - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Krakowie opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Zwierzyniec, najtańszą - . Średnia cena m2 mieszkania w krakowskiej dzielnicy wynosi 8 977 zł, w dzielnicy Zwierzyniec - 18 304 zł.

Kraków - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Krakowie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Krakowie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Krakowie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 23 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 32 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 32 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji.

Kraków: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na krakowskim rynku mieszkaniowym znajduje się 6 329 ofert. Najwięcej z nich - 54,57% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 3454 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Krakowie - 7,81% dotyczy gotowych lokali. Dostępnych jest 494 takich ofert.

MIESZKANIA w Krakowie

W ofercie krakowskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie stanowią mieszkania dwupokojowe 40% - 2 557 mieszkań, najmniejszą kawalerki 11% - 724 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Krakowie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 7,00 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 6 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Krakowie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Krakowie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 7,76 procent, w miesiącu poprzedzającym - 5,08 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik