apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Lublinie — czerwiec 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Lublinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie? Na zakup kawalerki w Lublinie trzeba przeznaczyć średnio 11 911 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Lublinie kosztuje średnio 9 523 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 388 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 482 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Lublinie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Lublinie wynosi 9 582 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 1,06 procent.

Lublin - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Lublinie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Lublinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Lublinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji.

Lublin: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na lubelskich rynku mieszkaniowym znajduje się 1 709 ofert. Najwięcej z nich - 61,03% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 1043 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Lublinie - 0,59% dotyczy gotowych lokali. Dostępnych jest 10 takich ofert.

MIESZKANIA w Lublinie

W ofercie lubelskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie stanowią mieszkania trzypokojowe 37% - 640 mieszkań, najmniejszą kawalerki 12% - 216 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Lublinie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 7,00 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 5 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Lublinie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Lublinie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 0,12 procent, w miesiącu poprzedzającym - 10,70 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik