apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Olsztynie — kwiecień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Olsztynie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Olsztynie? Na zakup kawalerki w Olsztynie trzeba przeznaczyć średnio 11 359 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Olsztynie kosztuje średnio 8 241 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 569 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 933 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Olsztynie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Olsztynie wynosi 7 784 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 0,61 procent.

Olsztyn - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Olsztynie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Olsztynie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Olsztynie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycji.

Olsztyn: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na olsztyńskich rynku mieszkaniowym znajduje się 377 ofert. Najwięcej z nich - 50,93% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 192 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Olsztynie - 4,24% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 3 do 6 miesięcy. Dostępnych jest 16 takich ofert.

MIESZKANIA w Olsztynie

W ofercie olsztyńskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Olsztynie stanowią mieszkania trzypokojowe 60% - 227 mieszkań, najmniejszą kawalerki 0% - 2 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Olsztynie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 5 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 13 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Olsztynie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Olsztynie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 20,69 procent0.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik