apps
Switch to english

Ceny mieszkań we Wrocławiu — grudzień 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań we Wrocławiu info

home_work
Wrocław - grudzień 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów we Wrocławiu znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie we Wrocławiu? Na zakup kawalerki we Wrocławiu trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu kosztuje średnio 0 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 0 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań we Wrocławiu, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 7 448 zł/m2 trzeba we Wrocławiu zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy.

Wrocław - aktualnie realizowane inwestycje

We Wrocławiu buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań we Wrocławiu to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie we Wrocławiu realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Wrocław: dostępne mieszkania

Aktualnie na wrocławskim rynku nieruchomości znajduje się 67 ofert. Najwięcej z nich - 81% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 54 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości we Wrocławiu - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 0 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują wrocławianie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera we Wrocławiu zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na wrocławskim rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Krzyki w grudzień 2021 było zainteresowanych 1891 użytkowników.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań we Wrocławiu? W grudzień 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 67, w miesiącu poprzedzającym listopad 2021 - 112 inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik