apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Rzeszowie — wrzesień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Rzeszowie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Rzeszowie? Na zakup kawalerki w Rzeszowie trzeba przeznaczyć średnio 11 034 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Rzeszowie kosztuje średnio 9 052 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 8 588 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 482 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Rzeszowie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Rzeszowie wynosi 8 919 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 0,01 procent.

Rzeszów - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Rzeszowie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Rzeszowie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Rzeszowie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji.

Rzeszów: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na rzeszowskich rynku mieszkaniowym znajduje się 871 ofert. Najwięcej z nich - 40,76% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania dłuższym niż 2 lata. Dostępne jest 355 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Rzeszowie - 2,87% dotyczy gotowych lokali. Dostępnych jest 25 takich ofert.

MIESZKANIA w Rzeszowie

W ofercie rzeszowskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie stanowią mieszkania dwupokojowe 43% - 375 mieszkań, najmniejszą kawalerki 7% - 61 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Rzeszowie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 4 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 7,00 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Rzeszowie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Rzeszowie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 7,81 procent, w miesiącu poprzedzającym - 11,34 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 rynekpierwotny.pl
menu_book
Przewodnik