apps
Switch to english

Ceny mieszkań w Rzeszowie — grudzień 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Rzeszowie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w w Rzeszowie? Na zakup kawalerki w Rzeszowie trzeba przeznaczyć średnio 8 300 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Rzeszowie kosztuje średnio 8 671 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 8 048 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 000 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Rzeszowie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 8 564,78 zł/m2 trzeba w Rzeszowie zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat.

Rzeszów - aktualnie realizowane inwestycje

W Rzeszowie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Rzeszowie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Rzeszowie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 5 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycja.

Rzeszów: dostępne mieszkania

Aktualnie na rzeszowskich rynku nieruchomości znajduje się 567 ofert. Najwięcej z nich - 64% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 365 takie oferty.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie

Rzeszów jest bardzo atrakcyjną aglomeracją zarówno dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, jak i inwestorów. Liczba nowo realizowanych przedsięwzięć deweloperskich z każdym rokiem się zwiększa. Ile nowych inwestycji powstaje w Rzeszowie? Aktualnie grudzień 2021 w ofercie portalu RynekPierwotny.pl znajdują się nowo dodane inwestycje: duże nieruchomości - 1 oferta, .

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Rzeszowie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w w Rzeszowie? W grudzień 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 567, w miesiącu poprzedzającym listopad 2021 - 755 inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik