apps
Switch to english

Ceny mieszkań w Szczecinie — grudzień 2021

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Szczecinie info

home_work
Szczecin - grudzień 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Szczecinie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Szczecinie? Na zakup kawalerki w Szczecinie trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie kosztuje średnio 0 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 0 zł/m2.

Ceny mieszkań a termin oddania do użytkowania

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny mieszkań w Szczecinie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe lokum? Najwięcej, bo 7 448 zł/m2 trzeba w Szczecinie zapłacić za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy.

Szczecin - aktualnie realizowane inwestycje

W Szczecinie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Szczecinie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Szczecinie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Szczecin: dostępne mieszkania

Aktualnie na szczecińskich rynku nieruchomości znajduje się 67 ofert. Najwięcej z nich - 81% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 54 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Szczecinie - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 0 takie oferty.

Jakie nieruchomości kupują szczecinianie?

Popyt na nowe mieszkania utrzymuje się na wysokim poziomie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania od dewelopera w Szczecinie zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję. Konkurencja na szczecińskich rynku nieruchomości jest duża. Miasto nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. Jak przedstawiają się preferencje użytkowników portalu RynekPierwotny.pl biorąc pod uwagę podział administracyjny miasta? Mieszkaniem w dzielnicy Północ w grudzień 2021 było zainteresowanych 395 użytkowników.

Nowo wprowadzone mieszkania do sprzedaży w Szczecinie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Szczecinie? W grudzień 2021 liczba nowych mieszkań wynosiła 67, w miesiącu poprzedzającym listopad 2021 - 112 inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik