apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Warszawie — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Warszawie info

home_work
Warszawa - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Warszawie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie? Na zakup kawalerki w Warszawie trzeba przeznaczyć średnio 17 464 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Warszawie kosztuje średnio 13 250 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 12 026 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 12 387 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Warszawie

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Warszawie wynosi 13 283 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania wzrosła o 0,47 procent.

Warszawa - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Warszawie opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Ochota, najtańszą - Wawer. Średnia cena m2 mieszkania w warszawskiej dzielnicy Wawer wynosi 8 983 zł, w dzielnicy Ochota - 23 028 zł.

Warszawa - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Warszawie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Warszawie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Warszawie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 20 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 53 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 60 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 44 inwestycji.

Warszawa: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na warszawskim rynku mieszkaniowym znajduje się 9 577 ofert. Najwięcej z nich - 54,40% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 5210 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Warszawie - 2,13% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 204 takich ofert.

MIESZKANIA w Warszawie

W ofercie warszawskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie stanowią mieszkania dwupokojowe 37% - 3 633 mieszkań, najmniejszą kawalerki 13% - 1 252 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Warszawie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 11 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 9 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Warszawie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Warszawie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 8,91 procent, w miesiącu poprzedzającym - 13,36 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik