Newsy

Dołącz do kilkutysięcznej grupy profesjonalistów rynku mieszkaniowego i korzystaj z najnowszych informacji branżowych.

Polecamy

 • BIG DATA RynekPierwotny.pl partnerem nowej Akademii Real Estate!
  04.09.2023

  BIG DATA RynekPierwotny.pl partnerem nowej Akademii Real Estate!

  Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że BIG DATA RynekPierwotny.pl jest partnerem Akademii Real Estate - nowego i przełomowego projektu edukacyjnego na rynku nieruchomości! To nowoczesna platforma edukacyjna dla deweloperów i pośredników nieruchomości. To miejsce, w którym znajdziecie bogactwo wiedzy, narzędzi i inspiracji, aby rozwijać swoją karierę na rynku nieruchomości mieszkaniowych.

 • Webinar analityczny "Sytuacja na rynku mieszkaniowym w II kwartale 2023"
  06.07.2023

  Webinar analityczny "Sytuacja na rynku mieszkaniowym w II kwartale 2023"

  Już 19 lipca 2023 o godz. 10:00 wyemitujemy ekskluzywnie dla aktywnych użytkowników BIG DATA RynekPierwotny.pl webinar analityczny podsumowujący II kwartał 2023 na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce. Wydarzenie poprowadzi Marek Wielgo - ekspert portali rynekpierwotny.pl / GetHome.pl. Jego gościem będzie profesor Waldemar Rogowski - główny analityk Grupy BIK.

 • Monitoring konkurencji - nowość w Big Data!
  06.02.2023

  Monitoring konkurencji - nowość w Big Data!

  Monitoring konkurencji to nowe narzędzie, dzięki któremu otrzymasz dane na temat cen, tempa sprzedaży oraz popularności konkurencyjnych inwestycji w wybranym promieniu od Twojej inwestycji bazowej. Pomaga przygotować skuteczne strategie sprzedażowe i marketingowe.

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera BIG DATA RynekPierwotny.pl aby otrzymywać spersonalizowane informacje i raporty z rynku mieszkaniowego

hand