28.11.2023
Deweloperzy

Projekt Wodna 17 BOHO już gotowy! Archicom przekazuje klucze do mieszkań w centrum Łodzi

Ogólnopolski deweloper oddaje do użytku kolejny miastotwórczy projekt wpisujący się formułę tzw. miasta 15-minutowego. Przy ulicy Wodnej, na terenie Śródmieścia, powstała inwestycja wkomponowana w wielofunkcyjny kompleks tworzony z oddaną do użytku w 2019 roku Nową Dzielnicą i częścią przeznaczoną na wynajem sygnowaną marką Resi4Rent.

Na lokatorów Wodnej 17 BOHO czeka ponad 200 komfortowych mieszkań o metrażach od 27 do 95 mkw. ulokowanych w dwóch budynkach o 6-piętrowej konstrukcji. Wszystkie przestrzenie mieszkalne są wyposażone w balkony, loggie lub przydomowe ogródki przypisane do parterowych mieszkań. Na terenie łódzkiej inwestycji Archicom zapewnił m.in.: zielone dziedzińce pomiędzy budynkami, sąsiedzkie przestrzenie do relaksu z hamakami i siedziskami, plac rekreacyjny, a także miejsce na kino plenerowe. Miastotwórczy projekt to także liczne udogodnienia na miejscu. Podziemne zaplecze parkingowe, stojaki na rowery, zewnętrzna powierzchnia wspólna z zielonymi strefami do relaksu oraz brak wewnętrznego ruchu samochodowego wpisują się w formułę miejsca do dobrego życia.

Mikrodzielnice to przyszłość. Przyszłość, którą Archicom tworzy już teraz! Takim projektem jest łódzka inwestycja Wodna 17 BOHO, którą wybudowaliśmy w odległości kilkuminutowego spaceru od np. dworca PKP Łódź Fabryczna, ulicy Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej, a także enklawy ciszy i spokoju czyli Parku Źródliska. Oznacza to, że mieszkańcy będą mieć blisko siebie wszystko, co potrzebne w codziennym życiu. Dodając do tego także perspektywę strzeżonego osiedla z kontrolą dostępu, a także placem zabaw dla najmłodszych sprawimy, że użytkownicy kompleksu przy Wodnej będą mogli w pełni napawać się komfortowym życiem w centrum Łodzi. To ostatni dzwonek by nabyć mieszkanie w tym wyjątkowym projekcie ponieważ w puli sprzedażowej pozostały już ostatnie mieszkania, do których można się wprowadzić jeszcze w tym roku – podkreśla Dawid Wrona, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom.

Budynki inwestycji Wodna 17 BOHO zlokalizowane między ulicami Nawrot a Tuwima przyciągają uwagę współczesną, miejską architekturą idącą w parze z oryginalnymi detalami w stylu boho. Ich lekkie bryły o jasnych i stonowanych kolorach elewacji nadają łódzkiemu osiedlu oryginalnego charakteru. Usytuowanie w sercu aglomeracji sprawia, że zamieszkiwanie w projekcie Wodna 17 BOHO zapewnia kameralne sąsiedztwo oraz spokój, ale jednocześnie także dostęp do wszystkich zalet śródmiejskiego życia. Wystarczy kilkuminutowy spacer i można cieszyć się urokami najdłuższej w Europie ulicy handlowej czyli popularnej wśród łodzian – „Pietryny”.

Piotrkowska to przede wszystkim szerokie spektrum barów, restauracji, kawiarni, klubów, lokali usługowych – wszystko na wyciągnięcie ręki. Liczne linie autobusowe i tramwajowe w bezpośrednim sąsiedztwie projektu Wodna 17 BOHO są gwarancją szybkiego dojazdu w najdalsze zakątki łódzkiej aglomeracji. Osiedle powstało kilka kroków od dworca Łódź-Fabryczna, z którego wygodnie można podróżować w dowolnym kierunku naszego kraju. Łódź to potężny ośrodek akademicki. Mieszkając przy Wodnej nie traci się czasu na dojazdy m.in. do renomowanej i znanej na cały świat Szkoły Filmowej. Aby trafić na zajęcia wystarczy 10-minutowy spacer. Niewiele dalej jest na Uniwersytet Medyczny czy wydziały Uniwersytetu Łódzkiego.

Źródło: Archicom

Najnowsze z tej kategorii
 • 20.02.2024
  Deweloperzy

  BPI Real Estate Poland stawia na zrównoważony rozwój i inwestycje premium

  Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland zakupił teren pod realizację inwestycji mieszkaniowej w pobliżu centrum Gdańska. W 2024 roku firma planuje również rozpoczęcie budowy nieruchomości na posiadanym gruncie w Warszawie oraz kontynuację już rozpoczętych projektów. BPI Real Estate Poland, zgodnie z przyjętą strategią biznesową, w kolejnych latach będzie nadal rozwijać działalność w Polsce w segmencie nieruchomości premium, wdrażając w swoich inwestycjach zasady zrównoważonego rozwoju.

 • 20.02.2024
  Deweloperzy

  Od lokalnej firmy do ogólnopolskiego dewelopera pierwszego wyboru. Jak przeprowadzić skuteczną ekspansję?

  Efektywna ekspansja jest jednym z największych wyzwań każdej firmy o charakterze lokalnym, która dąży do rozwoju i skalowania swojego biznesu. Świadomość czy też wizerunek marki, a nawet pozycja lidera w ujęciu regionalnym nie gwarantuje sukcesu w szerszej skali. Wkroczenie na nowe rynki, a także utrzymanie na nich dotychczasowej konkurencyjności wymaga przemyślanej strategii. Jak przejść ścieżkę od lokalnej firmy do ogólnopolskiego dewelopera pierwszego wyboru?

 • 20.02.2024
  Informacje giełdoweDeweloperzy giełdowi

  Echo chce rozpocząć ofertę publiczną obligacji serii S2 o wartości do 70 mln zł 21 lutego

  Warszawa, 20.02.2024 (ISBnews) - Echo Investment chce rozpocząć 21 lutego br. ofertę publiczną do do 700 000 obligacji serii S2 w kwocie do 70 mln zł w ramach V programu emisji obligacji (do kwoty 300 mln zł lub równowartości tej kwoty w euro), podała spółka.

 • 19.02.2024
  Informacje giełdoweDeweloperzy giełdowi

  Indeks WIG20 wzrósł o 0,71% na zamknięciu w poniedziałek

  Warszawa, 19.02.2024 (ISBnews) - Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 0,71% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 387,94 pkt w poniedziałek, 19 lutego.

 • 19.02.2024
  Deweloperzy

  Rozpoczęła się sprzedaż lokali w budynku B na osiedlu Matemblevo w Gdańsku

  Mowa o inwestycji Matemblevo. Powstaje ona przy ul. Dolne Migowo, w dzielnicy Piecki-Migowo. Osiedle docelowo składać się będzie z trzech budynków. W budynku B, który właśnie trafił do sprzedaży, znajdą się 23 mieszkania o powierzchni od 46 do 86 m kw. Za inwestycję odpowiada Rutkowski Development.