29.11.2023
Deweloperzy

Sikorskiego Vita – nowa inwestycja Develii w Warszawie

Develia, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, wprowadza do sprzedaży kolejny projekt w Warszawie. Inwestycja Sikorskiego Vita powstanie na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej i zaoferuje 58 mieszkań.

Ze względu na prorodzinny charakter inwestycji, deweloper postawił głównie na lokale 3-pokojowe o powierzchniach ok. 60 metrów kwadratowych. Do wszystkich przypisane będą przestronne tarasy, balkony lub loggie. Duże okna zapewnią odpowiednie nasłonecznienie i wysoki komfort mieszkania. Na parterze budynku znajdzie się lokal użytkowy, a w części podziemnej hala garażowa.

Sikorskiego Vita to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Prestiżowa lokalizacja na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej zapewnia dostęp do praktycznie wszystkich udogodnień. Jestem przekonany, że projekt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem nabywców szukających rodzinnych lokali w Warszawie – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Osiedle powstaje w okolicy o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej. W pobliżu dostępne są szkoły i przedszkola, a do parku w Dolince Służewieckiej można dotrzeć spacerem w ciągu kilku minut. Dla osób stawiających na aktywny tryb życia, atutem będą również przebiegające tu liczne trasy rowerowe oraz sąsiedztwo kompleksu sportowego Stegny. Najbliższe centrum handlowe - Sadyba Best Mall z kinem - oddalone jest o mniej niż 2 km.

Kolejnym mocnym punktem Sikorskiego Vita jest bardzo dobra komunikacja. Do najbliższej stacji Metra (Wilanowska) można dojechać w 10 minut jedną z linii autobusowych kursujących w pobliżu. Dzięki buspasom na Al. Sikorskiego i ul. Sobieskiego komunikacja publiczna zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy lub na drugą stronę Wisły. Lokalizacja inwestycji zapewnia też dobre połączenie z „dzielnicą biurową”, w rejonie ulic Domaniewskiej i Postępu.

Ukończenie budowy osiedla zaplanowane jest na IV kwartał 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 15 899 zł za metr kwadratowy.

Źródło: Tauber Promotion

Najnowsze z tej kategorii
 • 20.02.2024
  Deweloperzy

  BPI Real Estate Poland stawia na zrównoważony rozwój i inwestycje premium

  Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland zakupił teren pod realizację inwestycji mieszkaniowej w pobliżu centrum Gdańska. W 2024 roku firma planuje również rozpoczęcie budowy nieruchomości na posiadanym gruncie w Warszawie oraz kontynuację już rozpoczętych projektów. BPI Real Estate Poland, zgodnie z przyjętą strategią biznesową, w kolejnych latach będzie nadal rozwijać działalność w Polsce w segmencie nieruchomości premium, wdrażając w swoich inwestycjach zasady zrównoważonego rozwoju.

 • 20.02.2024
  Deweloperzy

  Od lokalnej firmy do ogólnopolskiego dewelopera pierwszego wyboru. Jak przeprowadzić skuteczną ekspansję?

  Efektywna ekspansja jest jednym z największych wyzwań każdej firmy o charakterze lokalnym, która dąży do rozwoju i skalowania swojego biznesu. Świadomość czy też wizerunek marki, a nawet pozycja lidera w ujęciu regionalnym nie gwarantuje sukcesu w szerszej skali. Wkroczenie na nowe rynki, a także utrzymanie na nich dotychczasowej konkurencyjności wymaga przemyślanej strategii. Jak przejść ścieżkę od lokalnej firmy do ogólnopolskiego dewelopera pierwszego wyboru?

 • 20.02.2024
  Informacje giełdoweDeweloperzy giełdowi

  Echo chce rozpocząć ofertę publiczną obligacji serii S2 o wartości do 70 mln zł 21 lutego

  Warszawa, 20.02.2024 (ISBnews) - Echo Investment chce rozpocząć 21 lutego br. ofertę publiczną do do 700 000 obligacji serii S2 w kwocie do 70 mln zł w ramach V programu emisji obligacji (do kwoty 300 mln zł lub równowartości tej kwoty w euro), podała spółka.

 • 19.02.2024
  Informacje giełdoweDeweloperzy giełdowi

  Indeks WIG20 wzrósł o 0,71% na zamknięciu w poniedziałek

  Warszawa, 19.02.2024 (ISBnews) - Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 0,71% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 387,94 pkt w poniedziałek, 19 lutego.

 • 19.02.2024
  Deweloperzy

  Rozpoczęła się sprzedaż lokali w budynku B na osiedlu Matemblevo w Gdańsku

  Mowa o inwestycji Matemblevo. Powstaje ona przy ul. Dolne Migowo, w dzielnicy Piecki-Migowo. Osiedle docelowo składać się będzie z trzech budynków. W budynku B, który właśnie trafił do sprzedaży, znajdą się 23 mieszkania o powierzchni od 46 do 86 m kw. Za inwestycję odpowiada Rutkowski Development.