09.06.2022
Deweloperzy

Towarowa 22 - miastotwórcza inwestycja z nowym udziałowcem

EPP sprzedało 70 proc. udziałów w Towarowej 22 - inwestycji, która zaoferuje łącznie ponad 200 000 mkw. powierzchni użytkowej z biurami i mieszkaniami. Całkowita wartość działki przekroczyła 180 mln euro i jest to jedna z największych transakcji sprzedaży gruntów w Polsce. EPP sprzedało 70 proc. udziałów w Towarowej 22 - inwestycji, która zaoferuje łącznie ponad 200 000 mkw. powierzchni użytkowej z biurami i mieszkaniami. Całkowita wartość działki przekroczyła 180 mln euro i jest to jedna z największych transakcji sprzedaży gruntów w Polsce.

Źródło: urbanity.pl

Najnowsze z tej kategorii
 • 17.07.2024
  Deweloperzy

  VINCI Immobilier Polska powiększa bazę gruntów

  Firma deweloperska VINCI Immobilier Polska dokonała zakupu terenu inwestycyjnego przy ul. Srebrnej na warszawskiej Woli. Ma tu powstać nowoczesny apartamentowiec. Deweloperowi doradzała firma Greenfields - Real Estate.

 • 17.07.2024
  Deweloperzy

  Nowa inwestycja w ofercie Milestone

  W skład inwestycji Przystanek Ursus wejdzie 28 dwukondygnacyjnych domów. Każdy z nich będzie miał powierzchnię ok. 90 m kw. Osiedle zostało wyposażone w szereg nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe czy rekuperacja. Według harmonogramu budowa inwestycji rozpocznie się w III kwartale 2024 roku, a zakończy w IV kwartale 2025 roku. Właściciele będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań na początku 2026 roku.

 • 17.07.2024
  Deweloperzy

  PHR poinformował Tower Investments o niekontynuowaniu negocjacji ws. połączenia

  Przedstawiciele Polskiego Holdingu Rozwoju (PHR) i Zremb-Chojnice, w odpowiedzi na wezwanie Tower Investments, poinformowali, że nie zamierzają kontynuować negocjacji zmierzających do połączenia PHR oraz Tower Investments, podał Tower.

 • 17.07.2024
  Deweloperzy

  Apartamenty inwestycyjne od Grupy Murapol z gwarancją przychodu przez 12 miesięcy

  Grupa Murapol przygotowała kolejną ciekawą propozycję dla inwestorów, którzy szukają atrakcyjnej formy lokowania kapitału i chcą zyskać gwarancję wpływów z najmu bez obaw o najemcę. W ramach lipcowej akcji specjalnej deweloper stawia do dyspozycji klientów ponad 500 apartamentów inwestycyjnych z gwarancją najmu w Gdańsku, Toruniu i we Wrocławiu. W przypadku braku najemcy, nabywcy lokali mogą liczyć na regularne wypłaty na konto przez okres 12 miesięcy, które sfinansuje Grupa Murapol.

 • 16.07.2024
  Deweloperzy

  Tower Investments wezwał do kontynuowania negocjacji ws. połączenia z PHR

  Tower Investments wezwał sygnatariuszy listu intencyjnego ws. połączenia Tower Investments z Polskim Holdingiem Rozwoju (PHR) do kontynuowania w dobrej wierze negocjacji zmierzających do połączenia spółek, podał Tower.