Webinar analityczny "Studio BIG DATA z Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie"
12.06.2024

Webinar analityczny "Studio BIG DATA z Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie"

Zapraszamy na specjalne wydanie webinaru analitycznego BIG DATA RynekPierwotny.pl nagranego podczas 14. edycji Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie! 🕙 20 czerwca (czwartek), godz. 10:00

Pierwszego dnia FRN, po zakończeniu paneli dyskusyjnych, Marek Wielgo i jego gość - Kazimierz Kirejczyk odbyli dyskusję podsumowującą panele eksperckie FRN oraz minione miesiące na rynku nieruchomości w Polsce. Wyemitujemy ją dla Państwa już 20 czerwca.

Zarejestruj się bezpłatnie

Prowadzący:

Marek Wielgo - ekspert portali RynekPierwotny.pl i GetHome.pl

Analizuje trendy podażowo-popytowe zachodzące na rynku pierwotnym i wtórnym. Wcześniej dziennikarz i redaktor z 30-letnim stażem w dużych redakcjach. 25 lat spędził w dziale gospodarczym Gazety Wyborczej, gdzie odpowiadał za cały obszar związany z budownictwem, rynkiem nieruchomości i mieszkalnictwem.

Gość:

Kazimierz Kirejczyk - Senior Strategy Advisor, Housing Sector JLL

Należy do czołowych ekspertów rynku mieszkaniowego w Polsce, wspierających jego rozwój od wczesnych lat 90. Współzałożyciel i wieloletni prezes firmy doradczej REAS, która w grudniu 2018 weszła w struktury JLL. W ramach prac Zespołu Badań Rynku Mieszkaniowego JLL uczestniczy w realizacji kluczowych projektów doradczych, realizowanych dla deweloperów i inwestorów, aktywnych na polskim rynku mieszkaniowym.

Jest także autorem licznych artykułów w prasie specjalistycznej i szeregu publikacji fachowych poświęconych analizie rynku mieszkaniowego w Polsce. Jest często zapraszanym mówcą i uczestnikiem dyskusji w trakcie konferencji poświęconych rynkowi nieruchomości. Od wielu lat prowadzi także wykłady i szkolenia poświęcone rynkowi mieszkaniowemu.