apps

Ceny nieruchomości w Gdańsku — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2

info

Liczba dostępnych mieszkań i domów

info

Wskaźnik popytu na mieszkania i domy

info

Oferta mieszkań i domów w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania i domy

info

Sprzedane mieszkania i domy

info

Inwestycje wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 13 452 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 10 458 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 10 007 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 188 zł/m2.

Ile kosztuje dom w Gdańsku? Zakup domu od dewelopera w Gdańsku to koszt wynoszący średnio 7 969 zł/m2.

Ceny nieruchomości w Gdańsku

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Gdańsku wynosi 10 787 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości spadła o 0,42 procent.

Gdańsk - gdzie za nieruchomość zapłacisz najmniej?

Gdzie w w Gdańsku opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Piecki-Migowo, najtańszą - Chełm I Gdańsk Południe. Średnia cena m2 nieruchomości w gdańskiej dzielnicy Chełm I Gdańsk Południe wynosi 8 300 zł, w dzielnicy Piecki-Migowo - 8 069 zł.

Wpływ terminu oddania do użytkowania na cenę nieruchomości

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w w Gdańsku, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe mieszkanie? Najwięcej, bo 13 680 zł/m2 trzeba w w Gdańsku zapłacić za nowe lokale terminem oddania do użytkowania wynoszącym powyżej 2 lat. Najmniej - 8 377 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Liczba ofert a skala realizowanych inwestycji

W Gdańsku buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości W Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i domy.

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 8 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 9 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 14 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 22 inwestycje.

Mieszkania i domy w Gdańsku

W ofercie gdańskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku stanowią mieszkania trzypokojowe 38% - 1153 lokali, najmniejszą mieszkania 4+ pokojowe 12% - 372 lokali.

Gdańsk: dostępne nieruchomości

Aktualnie na gdańskim rynku nieruchomości znajduje się 3 029 ofert. Najwięcej z nich - 47% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 1435 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Gdańsku - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 4 takie oferty.

Udział nieruchomości oznaczonych jako sprzedane w całej ofercie

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w w Gdańsku cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W listopad 2021 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 10 procent. W miesiącu poprzedzającym październik 2021 taki wskaźnik kształtował się na poziomie 11 procent.

Pokaż przewodnik