apps

Ceny nieruchomości w Łodzi — listopad 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2

info

Liczba dostępnych mieszkań i domów

info

Wskaźnik popytu na mieszkania i domy

info

Oferta mieszkań i domów w Łodzi info

home_work
Łódź - listopad 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania i domy

info

Sprzedane mieszkania i domy

info

Inwestycje wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Łodzi znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w w Łodzi? Na zakup kawalerki w Łodzi trzeba przeznaczyć średnio 9 259 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Łodzi kosztuje średnio 8 641 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 7 556 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 7 320 zł/m2.

Ile kosztuje dom w Łodzi? Zakup domu od dewelopera w Łodzi to koszt wynoszący średnio 5 700 zł/m2.

Ceny nieruchomości w Łodzi

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Łodzi wynosi 8 163 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości spadła o 0,86 procent.

Łódź - gdzie za nieruchomość zapłacisz najmniej?

Gdzie w w Łodzi opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Bałuty, najtańszą - Polesie. Średnia cena m2 nieruchomości w łódzkiej dzielnicy Polesie wynosi 7 796 zł, w dzielnicy Bałuty - 0 zł.

Wpływ terminu oddania do użytkowania na cenę nieruchomości

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w w Łodzi, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe mieszkanie? Najwięcej, bo 8 381 zł/m2 trzeba w w Łodzi zapłacić za nowe lokale terminem oddania do użytkowania wynoszącym powyżej 2 lat. Najmniej - 7 486 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Liczba ofert a skala realizowanych inwestycji

W Łodzi buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości W Łodzi to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i domy.

Aktualnie w Łodzi realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 21 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 17 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji.

Mieszkania i domy w Łodzi

W ofercie łódzkich deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi stanowią mieszkania dwupokojowe 32% - 1335 lokali, najmniejszą mieszkania 4+ pokojowe 13% - 537 lokali.

Łódź: dostępne nieruchomości

Aktualnie na łódzkim rynku nieruchomości znajduje się 4 120 ofert. Najwięcej z nich - 48% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 1975 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Łodzi - 2% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 91 takie oferty.

Udział nieruchomości oznaczonych jako sprzedane w całej ofercie

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w w Łodzi cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W listopad 2021 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 9 procent. W miesiącu poprzedzającym październik 2021 taki wskaźnik kształtował się na poziomie 9 procent.

Pokaż przewodnik