apps
vpn_key
Switch to english

Ceny nieruchomości w Poznaniu — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Poznaniu info

home_work
Poznań - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Poznaniu znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Poznaniu? Na zakup kawalerki w Poznaniu trzeba przeznaczyć średnio 11 056 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu kosztuje średnio 10 100 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 005 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 8 891 zł/m2.

CENY NIERUCHOMOŚCI w Poznaniu

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Poznaniu wynosi 9 595 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości spadła o 4,08 procent.

Poznań - GDZIE ZA NIERUCHOMOŚĆ ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Poznaniu opłaca się kupić nieruchomość? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Jeżyce, najtańszą - . Średnia cena m2 nieruchomości w poznańskiej dzielnicy wynosi 7 753 zł, w dzielnicy Jeżyce - 10 703 zł.

WPŁYW TERMINU ODDANIA DO UŻYTKOWANIA NA CENĘ NIERUCHOMOŚCI

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na nieruchomość od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Polsce, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotową nieruchomość? Najwięcej, bo 0 zł/m2 trzeba zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Poznań - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

W Poznaniu buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości w Poznaniu to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i inwestycje z domami.

Aktualnie w Poznaniu realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 9 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 19 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 18 inwestycji.

Poznań: DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI

Aktualnie na poznańskim rynku nieruchomości znajduje się 3 522 ofert. Najwięcej z nich - 36,17% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 1274 takich ofert. Najmniej ofert nieruchomości w Poznaniu - 0,71% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 25 takich ofert.

MIESZKANIA I DOMY w Poznaniu

W ofercie poznańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu stanowią mieszkania dwupokojowe 38% - 1 341 lokali, najmniejszą kawalerki 11% - 408 lokali.

UDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w Poznaniu cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W styczeń 2022 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 6 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 12 procent.

NOWO WPROWADZONE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY w Poznaniu - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży nieruchomości w Poznaniu? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych nieruchomości wynosił 18,40 procent, w miesiącu poprzedzającym - 6,50 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik