apps
vpn_key
Switch to english

Ceny mieszkań w Katowicach — wrzesień 2022

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 mieszkania

info

Liczba dostępnych mieszkań

info

Wskaźnik popytu na mieszkania

info

Oferta mieszkań w Katowicach info

home_work
Katowice - wrzesień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne mieszkania

info

Inwestycje z mieszkaniami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny mieszkań a liczba pokoi

Finalna cena mieszkania jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Katowicach znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje mieszkanie w Katowicach? Na zakup kawalerki w Katowicach trzeba przeznaczyć średnio 10 762 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Katowicach kosztuje średnio 9 239 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 9 050 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 9 414 zł/m2.

CENY MIESZKAŃ w Katowicach

Aktualnie, średnia cena za m2 mieszkania w Katowicach wynosi 9 405 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 mieszkania spadła o 2,27 procent.

Katowice - GDZIE ZA MIESZKANIE ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Katowicach opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest , najtańszą - . Średnia cena m2 mieszkania w katowickiej dzielnicy wynosi 7 372 zł, w dzielnicy - 9 935 zł.

Katowice - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE Z MIESZKANIAMI

W Katowicach buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nowych mieszkań w Katowicach to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań).

Aktualnie w Katowicach realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 6 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 10 inwestycji.

Katowice: DOSTĘPNE MIESZKANIA

Aktualnie na katowickich rynku mieszkaniowym znajduje się 2 267 ofert. Najwięcej z nich - 64,58% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 1464 takich ofert. Najmniej ofert mieszkań w Katowicach - 0,75% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 17 takich ofert.

MIESZKANIA w Katowicach

W ofercie katowickich deweloperów dostępne są nowe mieszkania. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Katowicach stanowią mieszkania dwupokojowe 38% - 880 mieszkań, najmniejszą kawalerki 12% - 274 mieszkań.

UDZIAŁ MIESZKAŃ OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań w Katowicach cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy mieszkań oznaczonych jako sprzedane? W ostatnim miesiącu procentowy udział nowych mieszkań, które znalazły właścicieli wynosił 4 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 5 procent.

NOWO WPROWADZONE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY w Katowicach - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży mieszkań w Katowicach? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych mieszkań wynosił 38,46 procent, w miesiącu poprzedzającym - 0,28 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 rynekpierwotny.pl
menu_book
Przewodnik