Sytuacja na 10 największych rynkach mieszkaniowych w I kw. 2023 r.

Sytuacja na 10 największych rynkach mieszkaniowych w I kw. 2023 r.

Ekspercie podsumowanie i kwartału 2023 roku na 10 największych rynkach mieszkaniowych w Polsce. W pierwszym kwartale 2023 roku miało miejsce mocne ożywienie popytu na nowe mieszkania. Wzrosło również zainteresowanie kredytami na ich zakup. Ile mieszkań sprzedali i jak zareagowali deweloperzy? W raporcie znajdziesz szczegółowe dane analityczne na temat Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Katowickiej, Szczecina, Lublina i Bydgoszczy.

 • Najważniejsze wnioski i podsumowanie I kwartału 2023 roku na rynku mieszkaniowym
 • Komentarz doświadczonego eksperta rynku nieruchomości - Marka Wielgo
 • Szczegółowe dane i wykresy z 10 największych rynków mieszkaniowych
 • Sprzedaż mieszkań, podaż, oferta, ceny, kredyty mieszkaniowe.

  *Dostęp do raportu jest bezpłatny dla użytkowników BIG DATA rynekpierwotny.pl posiadających pełny dostęp do platformy. Klienci portalu rynekpierwotny.pl mogą uzyskać dostęp bezpłatnie - wystarczy zarejestrować się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu strony.
 • Bezpłatnie*/1199

  * dla klientów RynekPierwotny.pl posiadających aktywne konto na platformie BIG DATA - Masz już konto? Zaloguj się, nie masz jeszcze dostępu? Zarejestruj się

  Zobacz inne publikacje

  Profesjonalne raporty z rynku nieruchomości. Cykliczne webinary i podcasty z zakresu marketingu online i komunikacji z klientami.

  report cover image

  Zamów dedykowany raport

  Chcesz wiedzieć więcej na temat realizowanych inwestycji w okolicy? Zapytaj o dedykowany raport dla Twojej inwestycji mieszkaniowej. Sprawdź, jakie są średnie ceny i struktura mieszkań w najbliższych inwestycjach.

  Bądź na bieżąco

  Dołącz do newslettera BigData rynekpierwotny.pl aby otrzymywać spersonalizowane informacje i raporty z rynku mieszkaniowego

  hand