apps
vpn_key
Switch to english

Ceny nieruchomości w Gdańsku — kwiecień 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - kwiecień 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 15 159 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 11 057 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 10 788 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 11 518 zł/m2.

CENY NIERUCHOMOŚCI w Gdańsku

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Gdańsku wynosi 11 539 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości wzrosła o 0,86 procent.

Gdańsk - GDZIE ZA NIERUCHOMOŚĆ ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Gdańsku opłaca się kupić nieruchomość? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Oliwa, najtańszą - Jasień. Średnia cena m2 nieruchomości w gdańskiej dzielnicy Jasień wynosi 7 937 zł, w dzielnicy Oliwa - 20 521 zł.

WPŁYW TERMINU ODDANIA DO UŻYTKOWANIA NA CENĘ NIERUCHOMOŚCI

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na nieruchomość od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Polsce, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotową nieruchomość? Najwięcej, bo 0 zł/m2 trzeba zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Gdańsk - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

W Gdańsku buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości w Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i inwestycje z domami.

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 7 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 12 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 20 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 18 inwestycji.

Gdańsk: DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI

Aktualnie na gdańskim rynku nieruchomości znajduje się 3 514 ofert. Najwięcej z nich - 56,94% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 2001 takich ofert. Najmniej ofert nieruchomości w Gdańsku - 0,71% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 25 takich ofert.

MIESZKANIA I DOMY w Gdańsku

W ofercie gdańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku stanowią mieszkania trzypokojowe 40% - 1 422 lokali, najmniejszą kawalerki 12% - 423 lokali.

UDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w Gdańsku cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W styczeń 2022 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 11 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 12 procent.

NOWO WPROWADZONE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY w Gdańsku - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych nieruchomości wynosił 8,22 procent, w miesiącu poprzedzającym - 10,82 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik