apps
vpn_key
Switch to english

Ceny nieruchomości w Gdańsku — lipiec 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Gdańsku info

home_work
Gdańsk - lipiec 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Gdańsku znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Gdańsku? Na zakup kawalerki w Gdańsku trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku kosztuje średnio 0 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 9 099 zł/m2.

CENY NIERUCHOMOŚCI w Gdańsku

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Gdańsku wynosi 9 099 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości wzrosła o 6,59 procent.

Gdańsk - GDZIE ZA NIERUCHOMOŚĆ ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Gdańsku opłaca się kupić nieruchomość? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Wrzeszcz, najtańszą - Kokoszki. Średnia cena m2 nieruchomości w gdańskiej dzielnicy Kokoszki wynosi 7 794 zł, w dzielnicy Wrzeszcz - 19 978 zł.

WPŁYW TERMINU ODDANIA DO UŻYTKOWANIA NA CENĘ NIERUCHOMOŚCI

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na nieruchomość od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Polsce, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotową nieruchomość? Najwięcej, bo 0 zł/m2 trzeba zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Gdańsk - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

W Gdańsku buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości w Gdańsku to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i inwestycje z domami.

Aktualnie w Gdańsku realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 1 inwestycji.

Gdańsk: DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI

Aktualnie na gdańskim rynku nieruchomości znajduje się 32 ofert. Najwięcej z nich - 96,88% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 31 takich ofert. Najmniej ofert nieruchomości w Gdańsku - 3,13% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy. Dostępnych jest 1 takich ofert.

MIESZKANIA I DOMY w Gdańsku

W ofercie gdańskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku stanowią kawalerki 0% - 0 lokali, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 100% - 32 lokali.

NOWO WPROWADZONE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY w Gdańsku - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych nieruchomości wynosił 18,75 procent0.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik