apps
vpn_key
Switch to english

Ceny nieruchomości w Łodzi — lipiec 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Łodzi info

home_work
Łódź - lipiec 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Łodzi znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Łodzi? Na zakup kawalerki w Łodzi trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Łodzi kosztuje średnio 0 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 5 726 zł/m2.

CENY NIERUCHOMOŚCI w Łodzi

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Łodzi wynosi 5 726 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości spadła o 4,92 procent.

Łódź - GDZIE ZA NIERUCHOMOŚĆ ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Łodzi opłaca się kupić nieruchomość? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Śródmieście, najtańszą - Widzew. Średnia cena m2 nieruchomości w łódzkiej dzielnicy Widzew wynosi 6 544 zł, w dzielnicy Śródmieście - 11 915 zł.

WPŁYW TERMINU ODDANIA DO UŻYTKOWANIA NA CENĘ NIERUCHOMOŚCI

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na nieruchomość od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Polsce, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotową nieruchomość? Najwięcej, bo 0 zł/m2 trzeba zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Łódź - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

W Łodzi buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości w Łodzi to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i inwestycje z domami.

Aktualnie w Łodzi realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycji.

Łódź: DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI

Aktualnie na łódzkim rynku nieruchomości znajduje się 146 ofert. Najwięcej z nich - 65,75% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 96 takich ofert. Najmniej ofert nieruchomości w Łodzi - 6,16% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 3 do 6 miesięcy. Dostępnych jest 9 takich ofert.

MIESZKANIA I DOMY w Łodzi

W ofercie łódzkim deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi stanowią kawalerki 0% - 0 lokali, najmniejszą mieszkania cztero- i więcej pokojowe 100% - 146 lokali.

UDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w Łodzi cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W styczeń 2022 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 12 procent. 0

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik