apps
Switch to english

Ceny nieruchomości w Poznaniu — grudzień 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Poznaniu info

home_work
Poznań - grudzień 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Poznaniu znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Poznaniu? Na zakup kawalerki w Poznaniu trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu kosztuje średnio 0 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 0 zł/m2.

Ile kosztuje dom w Poznaniu? Zakup domu od dewelopera w Poznaniu to koszt wynoszący średnio 0 zł/m2.

Ceny nieruchomości w Poznaniu

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Poznaniu wynosi 8 319 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości wzrosła o 2,45 procent.

Poznań - gdzie za nieruchomość zapłacisz najmniej?

Gdzie w Poznaniu opłaca się kupić mieszkanie? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Wilda, najtańszą - Grunwald. Średnia cena m2 nieruchomości w poznańskiej dzielnicy Grunwald wynosi 8 667 zł, w dzielnicy Wilda - 0 zł.

Wpływ terminu oddania do użytkowania na cenę nieruchomości

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na mieszkanie od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Poznaniu, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe mieszkanie? Najwięcej, bo 7 114 zł/m2 trzeba w Poznaniu zapłacić za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do 3 miesięcy.

Liczba ofert a skala realizowanych inwestycji

W Poznaniu buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości W Poznaniu to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i domy.

Aktualnie w Poznaniu realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Mieszkania i domy w Poznaniu

W ofercie poznańskich deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu stanowią mieszkania trzypokojowe 41% - 37 lokali, najmniejszą kawalerki 0% - 0 lokali.

Poznań: dostępne nieruchomości

Aktualnie na poznańskim rynku nieruchomości znajduje się 91 ofert. Najwięcej z nich - 86% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 78 takie oferty. Najmniej ofert nieruchomości w Poznaniu - 0% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do pół roku. Dostępne są 0 takie oferty.

Udział nieruchomości oznaczonych jako sprzedane w całej ofercie

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w w Poznaniu cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W grudzień 2021 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 64 procent. W miesiącu poprzedzającym listopad 2021 taki wskaźnik kształtował się na poziomie 27 procent.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik