apps
vpn_key
Switch to english

Ceny nieruchomości w Warszawie — lipiec 2022

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 nieruchomości

info

Liczba dostępnych nieruchomości

info

Wskaźnik popytu na nieruchomości

info

Oferta nieruchomości w Warszawie info

home_work
Warszawa - lipiec 2022
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Dostępne nieruchomości

info

Sprzedane nieruchomości

info

Inwestycje z nieruchomościami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny nieruchomości a liczba pokoi

Finalna cena nieruchomości jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu. W ofercie deweloperów w Warszawie znajdują się: kawalerki, mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, mieszkania cztero- i więcej pokojowe oraz domy.

Ile kosztuje nieruchomość w Warszawie? Na zakup kawalerki w Warszawie trzeba przeznaczyć średnio 0 zł/m2. Mieszkanie dwupokojowe w Warszawie kosztuje średnio 8 904 zł/m2, mieszkanie trzypokojowe - 0 zł/m2, mieszkanie czteropokojowe - 10 067 zł/m2.

CENY NIERUCHOMOŚCI w Warszawie

Aktualnie, średnia cena za m2 nieruchomości w Warszawie wynosi 10 056 zł/m2. Od zeszłego miesiąca średnia cena za m2 nieruchomości spadła o 0,85 procent.

Warszawa - GDZIE ZA NIERUCHOMOŚĆ ZAPŁACISZ NAJMNIEJ?

Gdzie w Warszawie opłaca się kupić nieruchomość? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Ochota, najtańszą - Białołęka. Średnia cena m2 nieruchomości w warszawskiej dzielnicy Białołęka wynosi 8 726 zł, w dzielnicy Ochota - 21 485 zł.

WPŁYW TERMINU ODDANIA DO UŻYTKOWANIA NA CENĘ NIERUCHOMOŚCI

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na nieruchomość od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny nieruchomości w Polsce, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotową nieruchomość? Najwięcej, bo 0 zł/m2 trzeba zapłacić za gotowe lokale. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Warszawa - AKTUALNIE REALIZOWANE INWESTYCJE

W Warszawie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek nieruchomości w Warszawie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 mieszkań), średnie (od 51 do 100 mieszkań), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200 mieszkań) i inwestycje z domami.

Aktualnie w Warszawie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 4 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 11 inwestycji, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 3 inwestycji.

Warszawa: DOSTĘPNE NIERUCHOMOŚCI

Aktualnie na warszawskim rynku nieruchomości znajduje się 272 ofert. Najwięcej z nich - 72,43% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne jest 197 takich ofert. Najmniej ofert nieruchomości w Warszawie - 1,10% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym od 3 do 6 miesięcy. Dostępnych jest 3 takich ofert.

MIESZKANIA I DOMY w Warszawie

W ofercie warszawskim deweloperów dostępne są nowe mieszkania i domy. Największą część dostępnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie stanowią mieszkania cztero- i więcej pokojowe 99% - 270 lokali, najmniejszą mieszkania dwupokojowe 0% - 2 lokali.

UDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI OZNACZONYCH JAKO SPRZEDANE W CAŁEJ OFERCIE

Oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych w Warszawie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W styczeń 2022 procentowy udział nowych nieruchomości, które znalazły właścicieli wynosił 6 procent. W miesiącu poprzedzającym taki wskaźnik kształtował się na poziomie 4 procent.

NOWO WPROWADZONE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY w Warszawie - UDZIAŁ PROCENTOWY

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży nieruchomości w Warszawie? W ubiegłym miesiącu procentowy udział nowych nieruchomości wynosił 11,76 procent, w miesiącu poprzedzającym - 10,33 procent inwestycji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik