apps
Switch to english

Ceny domów w Warszawie — grudzień 2021

tune

Barometr rynku

info

Średnia cena za m2 domu

info

Liczba dostępnych domów

info

Wskaźnik popytu na domy

info

Oferta domów w Warszawie info

home_work
Warszawa - grudzień 2021
Dostępne oferty0
Dostępne inwestycje0
Sprzedane oferty0
Wprowadzone do sprzedaży0
00
Liczba dostępnych ofert
Mapa inwestycjiMapa inwestycji

Inwestycje w sprzedaży wg wielkości

info

Inwestycje z domami wprowadzone do sprzedaży

info

Partnerem serwisu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ceny domów a metraż

Finalna cena domu jest zależna m.in. od dostępnej powierzchni lokalu.

Ile kosztuje dom w Warszawie? Zakup domu od dewelopera w Warszawie to koszt wynoszący średnio 6 362 zł/m2.

Warszawa - gdzie za dom zapłacisz najmniej?

Gdzie w Warszawie opłaca się kupić dom? Aktualnie najdroższą dzielnicą jest Żoliborz, najtańszą - Białołęka. Średnia cena m2 domu w warszawskiej dzielnicy Białołęka wynosi 9 019 zł, w dzielnicy Żoliborz - 13 650 zł.

Raport cen domów- wpływ terminu oddania do użytkowania na cenę w Warszawie

Termin oddania gotowego lokalu do użytkowania ma kluczowe znaczenie. Nierzadko na domy od dewelopera trzeba poczekać kilka miesięcy lub nawet lat. Jak kształtują się ceny domów w Warszawie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania na gotowe mieszkanie? Najwięcej, bo 6 362 zł/m2 trzeba w Warszawie zapłacić za nowe lokale z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Najmniej - 0 zł/m2 zapłacimy za gotowe lokale.

Liczba ofert a skala realizowanych inwestycji

W Warszawie buduje się dużo a oferta deweloperów jest różnorodna. Rynek domów w Warszawie to zarówno inwestycje małe (poniżej 51 domów), średnie (od 51 do 100), duże (od 101 do 200 mieszkań), bardzo duże (powyżej 200)

Aktualnie w Warszawie realizowane są: małe przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, średnie przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji, duże przedsięwzięcia deweloperskie - 2 inwestycje, bardzo duże przedsięwzięcia deweloperskie - 0 inwestycji.

Warszawa: dostępne domy

Aktualnie na warszawskim rynku nieruchomości znajduje się 24 ofert. Najwięcej z nich - 100% dotyczy lokali z terminem oddania do użytkowania wynoszącym do dwóch lat. Dostępne są 24 takie oferty. Najmniej ofert nowych domów w Warszawie - 0% dotyczy gotowych lokali. Dostępne są 0 takie oferty.

Udział domów oznaczonych jako sprzedane w całej ofercie

Oferty nowych domów w Warszawie cieszą się sporym zainteresowaniem. Jaki jest udział procentowy nieruchomości oznaczonych jako sprzedane? W grudzień 2021 procentowy udział nowych domów, które znalazły właścicieli wynosił 21 procent. W miesiącu poprzedzającym listopad 2021 taki wskaźnik kształtował się na poziomie 0 procent.

Nowo wprowadzone domy do sprzedaży w Warszawie - udział procentowy

Jak kształtuje się procentowy udział nowo wprowadzonych do sprzedaży domów w Warszawie? W grudzień 2021 liczba nowych nieruchomości wynosiła 0, w miesiącu poprzedzającym listopad 2021 - 0 inwestycji oferujących domy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 RynekPierwotny.pl
menu_book
Przewodnik