Lokum Deweloper sprzedał 104 lokale, przekazał 28 w II kw. 2022 r.
Lokum Deweloper sprzedał w II kwartale 2022 roku 104 lokale wobec 240 lokali przed rokiem - podała spółka w komunikacie. Grupa rozpoznała w wyniku tego okresu 28 lokali wobec 285 lokali rok wcześniej. Jak podano, na koniec II kwartału 2022 roku grupa miała zawarte 73 umowy rezerwacyjne tj. umowy zawarte w ramach inwestycji wrocławskich i krakowskich, które oczekują na przekształcenie w umowy przedwstępne lub deweloperskie. Na koniec II kwartału 2022 roku oferta grupy na rynku wrocławskim i krakowskim obejmowała łącznie 724 lokale, natomiast w realizacji było 1655 lokali.
Źródło: PAP Biznes
- 18.04.2025BiznesDeweloperzy
Tygodniowy przegląd informacji z sektora budownictwa i nieruchomości
Poniżej przedstawiamy przegląd najważniejszych wiadomości z sektora budownictwa i nieruchomości z okresu 14-18 kwietnia.
- 18.04.2025Deweloperzy
Grupa Robyg wprowadziła do oferty 220 lokali w inwestycji Rytm Mokotowa w Warszawie
Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 220 mieszkań w ramach inwestycji Rytm Mokotowa w Warszawie, podała spółka. W ofercie są lokale 1-4 pokojowe o metrażach od 30 do 115 m2.
- 17.04.2025Deweloperzy
Grupa Cavatina ma pozwolenie na użytkowanie dla I etapu Belg Apartamenty w Katowicach
Grupa Cavatina uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla I etapu inwestycji Belg Apartamenty w Katowicach, który obejmuje 237 mieszkań, podała spółka. Inwestorem jest Cavatina Holding, a za sprzedaż mieszkań odpowiada Resi Capital, deweloper mieszkaniowy i operator sprzedaży działający w ramach Grupy.
- 17.04.2025Deweloperzy
Pierwszy kwartał 2025 pod lupą deweloperów. Co dalej z rynkiem mieszkaniowym? [SONDA]
RynekPierwotny.pl zapytał przedstawicieli firm deweloperskich o to, jak oceniają sprzedaż mieszkań w pierwszym kwartale 2025 roku. Wnioski? Początek roku upłynął pod znakiem wstrzymywania przez klientów decyzji o zakupie, ale nie brakuje sygnałów, że rynek może wkrótce złapać wiatr w żagle. Deweloperzy mówią o stabilnych wynikach, rosnącym zainteresowaniu, a także o działaniach, które mogą pobudzić sprzedaż w kolejnych miesiącach.
- 17.04.2025Deweloperzy
Robyg wprowadził do oferty 96 lokali w ramach os. Sady Ursynów w Warszawie
Robyg wprowadził do sprzedaży 96 mieszkań w 6 budynkach w ramach ostatniego etapu os. Sady Ursynów w Warszawie, podała spółka. Łącznie na osiedlu w 6 etapach powstaje ponad 600 mieszkań, a także zaplecze handlowe i usługowe.