RONSON Development zakończył drugi etap projektu Viva Jagodno we Wrocławiu. Odbiory mieszkań są w toku.
RONSON Development rozpoczął proces przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom drugiego etapu swojego sztandarowego, wrocławskiego projektu Viva Jagodno. W ofercie nadal są dostępne mieszkania trzy i cztero-pokojowe z antresolą.
– Jesteśmy właśnie na naszym ulubionym etapie inwestycyjnym, kiedy możemy przekazać przyszłym mieszkańcom klucze do ich wymarzonego mieszkania – mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. Jak dodaje – Zakończenie drugiego etapu inwestycji Viva Jagodno jest kolejnym kamieniem milowym w realizacji tego wieloetapowego projektu, a my jesteśmy przekonani, że Viva stanie się wyjątkowym miejscem do życia przyszłych mieszkańców.
Inwestycja Viva Jagodno powstaje przy ulicy Kajdasza na wrocławskim Jagodnie. W drugim etapie projektu pojawił się wyjątkowy mural, który jako artystyczny dodatek, doskonale komponuje się z otoczeniem. – W RONSON Development stawiamy na unikalność i estetykę naszych inwestycji, dlatego dbamy o każdy detal, który wpływa na komfort i satysfakcję naszych mieszkańców – komentuje Bronszewska.
Projekt RONSON Development w aglomeracji wrocławskiej, to nie tylko charakterystyczne, kolorowe części wspólne, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Zielone dachy,, wiaty na rowery oraz energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, to rozwiązania ważne z punktu widzenia troski o klimat, W projekcie znalazły się także domki dla owadów, jako efekt zaangażowania RONSON Development w inicjatywę Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej.
– W projekcie Viva Jagodno wciąż mamy w ofercie bardzo atrakcyjne mieszkania, także z antresolą, które kwalifikują się do programu Bezpieczny Kredyt 2% – mówi Karolina Bronszewska. Jak dodaje – Nowy program rządowy bardzo pobudził popyt i rzeczywiście obserwujemy duże zainteresowanie kupnem oraz utrzymujemy wysokie tempo sprzedaży. Naszą przewagą w projekcie Viva Jagodno jest fakt, że mieszkania są już gotowe, a klienci mogą je obejrzeć na żywo, do czego oczywiście bardzo zachęcamy, bo taka wizyta zwykle ułatwia decyzję zakupową.
Źródło: PR Advisor
- 11.07.2025Deweloperzy
Marvipol kupił działkę w Gdańsku za 43,15 mln zł brutto
Marvipol Development nabył od Miasta Gdańsk niezabudowaną nieruchomość pomiędzy ulicami Wspornikową i Jaglaną o powierzchni 4 080 m2 za 43,15 mln zł brutto, podała spółka. Zamierza na niej zrealizować projekt deweloperski.
- 11.07.2025Deweloperzy giełdowiDeweloperzy
Atal sprzedał 388, przekazał 392 mieszkania i lokale usługowe w II kw. 2025 r.
Warszawa, 11.07.2025 (ISBnews) - Atal zawarł 388 umów deweloperskich i przedwstępnych w II kw. 2025 r., podała spółka. Jednocześnie Atal posiadał na koniec II kwartału 2025 roku 98 aktywnych umowy rezerwacyjnych. W przychodach I półrocza 2025 roku spółka uzna łącznie 610 przekazanych lokali mieszkalnych i usługowych wydanych w tym okresie nabywcom. W II kw. 2025 r. zostały przekazane 392 lokale we Wrocławiu (156), Łodzi (102), Warszawie (94), Katowicach (31), Poznaniu (8) i Gdańsku (1).
- 11.07.2025Deweloperzy giełdowiDeweloperzy
Atal liczy na znaczący wzrost popytu ma mieszkania od września
Atal zakłada, że od września nastąpi znaczący wzrost popytu na mieszkania, poinformował prezes Zbigniew Juroszek.
- 11.07.2025Deweloperzy
Dekpol sprzedał 354 lokale, przekazał 288 w I poł. 2025 r.
Segment deweloperski Dekpolu sprzedał 354 lokale w I poł. 2025 r. wobec 236 rok wcześniej, a przekazał w tym czasie 288 (w I poł. 2024 r.: 168), podała spółka.
- 10.07.2025Deweloperzy
Ronson sprzedał 87 lokali, przekazał 98 w II kw. 2025 r.
Ronson Development sprzedał 87 lokali, a przekazał 98 w II kw. 2025 r., podała spółka. Jak informował wcześniej, w II kw. ub.r. było to odpowiednio: 88 sprzedanych i 187 przekazanych lokali.